GG produktų istorija prasideda nuo mokslinių tyrimų

Gamtagydo.lt internetinė svetainė atsirado iš noro rasti moksliniais įrodymais paremtus maisto papildus ir natūraliai gamtoje atsirandantį funkcinį maistą.

Mūsų prekės ženklas GG, "Gamta Gydo" trumpinys, kalba apie vertybes, tokias kaip natūralumas, tvarumas ir kokybė. Kokybė būtyje, mąstyme ir vartojime. Labai daug dėmėsio skiriame maistinių ir nemaistinių žaliavų atrankai.

GG suprantame kaip gamtos bei mokslo sintezę ir draugystę, kai natūraliai randamos gamtos dovanos prieš patekdamos pas jus yra atrenkamos moksliniais faktais paremtais įrodymais, kad šios dovanos yra pilnos naudingųjų medžiagų ir visai neturi žalingų..

Kasdien mokomės ir gilinamės į tokias temas kaip ilgaamžiškumas, neuromokslai, funkcinis maistas ir apskritai apie holistinį požiūrį į žmogaus sveikatą ir kūną. Augalai ir gamta yra vienas svarbiausių raktų kokybiškam gyvenimui.

Maistas sveikatai įgauna visai kitą prasmę, kai atsiranda supratimas, žinios apie tai ką ir kaip vartojame. Šiandien pristatome Jums maistą sveikatai, t.y. maisto papildus ir funkcinį maistą, kruopščiai ištyrinėtą, saugų ir itin naudingą žmogui.

Mumijus Čaga Pelynas Tikrasis Margainis Spirulina milteliai Prebiotikai Chlorella Kava su "Lion's Mane"

‍Informacija apie mūsų produktų naudas yra paremta moksliniais tyrimais. Jokių "šūrum būrum". Siūlome tik saugius, kruopščiai ir atsakingai atrinktus produktus.

Mes patys vartojame tai, ką siūlome jums, todėl garantuojame kokybę ir atsakome už veiksmingumą. 

Gamta gydo yra atsakinga už aplinką įmonė, o žaliavos atkeliauja iš gamintojų, kurie rimtai žiūri į aplinkosaugos iššūkius ir remiasi tvarumo ir gerosiomis praktikomis savo veikloje. 

Kurkime kartu!

Mes atviri pokyčiams, grįžtamajam ryšiui, pasiūlymams ir Jūsų įžvalgoms.

Dalinkitės ir sakykite jas, o mes klausysime ir keisimės taip, kad Jūs visada būtumėte sveiki ir patenkinti!

Mumijus

Aukščiausios kokybės mumijus iš Himalajų sustiprins jūsų organizmą ir padės atgauti jėgas.

Pelyno kapsulės

Pelyno kapsulės gali būti veiksmingos sutrikus žarnyno, skrandžio ar kepenų veiklai.

Kava su "Lion's mane"

Aromatinga kava pagardinta Lion's Mane grybais padės susikaupti ir būti produktyvesniam.

Nemokamas pristatymas užsakymams virš 35EUR